Välitööd

Täpsemate detailide ja tööde maksumuse info saamiseks võta meiega ühendust.

Võta ühendust

Katus

Fassaad

Sokkel

Aed

Haljastus

Terrass

Katus kaitseb hoonet ja tagab selle pikaealisuse. Teostame kõiki katusetöid alates paigaldusest ja remondist kuni hoolduse ja renoveerimiseni.

Katuse ehitus ja renoveerimine: pakume katuse ehitus- ja renoveerimisteenust, tagades hoone katuse tugevuse, veekindluse ja vastupidavuse.

Katusekatte paigaldamine: teostame erinevat tüüpi katusekatete paigaldamist, sealhulgas katusekivide, plekkkatte, bituumenrullmaterjali või lamekatuse lahenduste paigaldamist vastavalt klientide vajadustele ja eelistustele.

Katuse remont ja hooldus: pakume katuse remondi- ja hooldusteenust, sealhulgas katuse lekkide parandamist, katuseplekkide vahetamist ja katuse puhastamist, tagades katuse pikaealise vastupidavuse ja hea seisukorra.

Kvaliteetseid ja professionaalsed fassaaditööd annavad hoonele kauni ja vastupidava välisilme. Teostame kõiki fassaaditöid alates paigaldusest ja renoveerimisest kuni soojustuse ja viimistluseni. Kasutame kvaliteetseid materjale ja kaasaegseid tehnoloogiaid, et tagada fassaadi kaitse ilmastikutingimuste eest ning pikaajaline vastupidavus. Esteetiliselt meeldiv ja kena fassaad tõstab teie kinnisvara väärtust.

Fassaadi renoveerimine: pakume fassaadi renoveerimisteenust, mis hõlmab vana viimistluse eemaldamist, puhastamist ja uue viimistluskihi paigaldamist.

Fassaadi soojustamine: teostame fassaadi soojustamist, kasutades kaasaegseid isolatsioonimaterjale, mis aitavad vähendada soojakadusid ja parandavad hoone energiatõhusust.

Fassaadi värvimine ja viimistlemine: viime läbi fassaadi värvimist ja viimistlemist, kasutades vastupidavaid ja kvaliteetseid viimistlusmaterjale, mis tagavad hoone pikaealise kaitse ja ilusa väljanägemise.

Kvaliteetseid soklitööd, mis annavad teie hoonele tugeva ja vastupidava aluse. Meie kogenud meeskond teostab kõiki soklitöid alates paigaldusest ja soojustamisest kuni viimistluse ja renoveerimiseni. Kasutame parimaid materjale ja kaasaegseid tehnoloogiaid, et tagada sokli kaitse niiskuse ja kahjustuste eest ning, et tagada selle pikaajaline vastupidavus.

Sokli ehitus ja renoveerimine: pakume soklite ehitust ja renoveerimist, tagades hoone aluse tugevuse ja vastupidavuse.

Sokli soojustamine teostame soklite soojustamist, mis aitab vähendada soojakadusid ja parandab hoone energiatõhusust.

Sokli viimistlemine: viime läbi sokli viimistlustöid, sealhulgas krohvimist, värvimist või kivikatte paigaldamist, et anda hoonele esteetiline välimus ja kaitse ilmastikutingimuste eest.

Pakume professionaalseid ja kvaliteetseid aiatööde teenuseid, mis lisavad teie kinnistule turvalisust, privaatsust ja esteetilist väärtust. Meie kogenud meeskond teostab kõiki aiatöid, sealhulgas aia paigaldust, remonti ja hooldust.

Pakume erinevate aialiikide paigaldust, sealhulgas:

Puitaiad: klassikalised ja looduslähedased aiad, mis pakuvad privaatsust ja esteetilist ilu.

Metallaiad: vastupidavad ja turvalised aiad, mis sobivad kaasaegse ja tööstusliku ilmega.

Võrkaiad: praktilised ja kuluefektiivsed lahendused, sobivad hästi suurtele aladele ja aiamaadele.

PVC-aiad: hooldusvabad ja ilmastikukindlad aiad, mis pakuvad pikaajalist ilu ja funktsionaalsust.

Kiviaiad: tugevad ja vastupidavad aiad, mis annavad teie kinnistule ajatu ja looduslähedase välimuse.

Haljastustööd muudavad teie välisruumi roheliseks ja elavaks, luues esteetilise ja harmoonilise keskkonna. Pakume terviklikke haljastusteenuseid, alates planeerimisest ja kujundusest kuni paigaldamise ja hoolduseni. Meie ekspertide meeskond tagab, et teie haljastus on mitte ainult ilus, vaid ka funktsionaalne ja kergesti hooldatav.

Muru rajamine ja hooldus: terve ja lopsakas muru, mis loob teie hoovile meeldiva aluspinna.

Istutustööd: puude, põõsaste, lillede ja muude taimede istutamine, et lisada värvi ja tekstuuri.

Haljastusprojektide kujundamine: ohandatud haljastusplaanid, mis vastavad teie maitsele ja vajadustele.

Kõnniteede ja terrasside rajamine: funktsionaalsed ja ilusad kõnniteed, terrassid ja istumisnurgad.

Niisutussüsteemide paigaldamine: tõhusad kastmissüsteemid, mis hoiavad teie taimed ja muru tervena.

Kivide ja dekoratiivmaterjalide paigaldamine: dekoratiivsete elementide lisamine, et tuua teie haljastusse eripära ja stiili.

Terrass pakub võimalust luua väliruum, kus saab nautida mugavust ja lõõgastuda. Pakume kõiki terrasside ehituse ja renoveerimise teenuseid, alates projekteerimisest kuni viimistluseni. Meie kogenud meeskond tagab, et teie terrass on mitte ainult visuaalselt atraktiivne, vaid ka vastupidav ja funktsionaalne.

Terrasside projekteerimine: kohandatud terrassilahendused, mis sobivad teie kinnistu stiili ja ruumiliste vajadustega.

Materjalide valik: konsultatsioon ja abi sobivate materjalide valikul, sealhulgas puit, komposiitmaterjalid, plaatimine jne.

Ehitus: professionaalne terrassi ehitamine vastavalt kõrgeimatele standarditele ja ohutusnõuetele.

Viimistlus:terrassi viimistlemine ja kohandamine vastavalt teie soovidele, sealhulgas värvi, viimistluse ja lisatarvikute valik.

Hooldus ja remont: regulaarne hooldus ja vajadusel remont, et tagada teie terrassi pikaealisus ja ilu.