Sisetööd

Täpsemate detailide ja tööde maksumuse info saamiseks võta meiega ühendust.

Võta ühendust

Renoveerimine

Plaatimine

Kipsitööd

Maalritööd

Põrandad

Vaheseinad

Vahelaed

Ripplaed

Elektritööd

Torutööd

Renoveerimine on oluline osa sisetöödest, kuna see võimaldab muuta vanad ja kulunud pinnad värskemaks ja kaasaegsemaks. Meie renoveerimisteenused hõlmavad järgmist:

Pindade ettevalmistamine: eemaldame vanad viimistlusmaterjalid, nagu tapeet või värv, ning tasandame pinnad ettevalmistamaks neid uueks viimistluseks.

Viimistlusmaterjalide paigaldamine: paigaldame uued viimistlusmaterjalid, nagu tapeet, värv või seinakatted, vastavalt kliendi soovidele ja kodu stiilile.

Põrandate uuendamine: vahetame vanad põrandakatted välja uute vastu või renoveerime olemasolevaid põrandaid, et need oleksid vastupidavad ja esteetiliselt meeldivad.

Plaatimine
Plaatimine on oluline osa sisetöödest, eriti vannitubade, köökide ja muude niisketes ruumides. Meie plaatimisteenused hõlmavad järgmist:

Seinte ja põrandate plaatimine: Paigaldame kvaliteetseid keraamilisi või looduslikke kiviplaate, tagades veekindla ja vastupidava viimistluse.

Plaatide lõikamine ja paigaldamine: lõikame plaate vastavalt vajadusele ja paigaldame need nii, et tulemus oleks esteetiliselt meeldiv ja vastupidav.

Kipsitööd on oluline etapp enne viimistlusmaterjalide paigaldamist. Meie kipsitööde teenused hõlmavad järgmist:

Seinte ja lagede krohvimine: krohvikihtide paigaldamine ja tasandamine, et valmistada pinnad ette viimistlusmaterjalide paigaldamiseks.

Kipsplaatide paigaldamine: kipsplaatide paigaldamine seintele ja lagedele, luues uusi struktuure või vaheseinu.

Maalritööd annavad kodule viimase lihvi. Meie maalritööd hõlmavad järgmist:

Seinte, lagede ja muude pindade värvimine: kasutame kvaliteetseid värve ja rakendame neid professionaalselt, tagades ühtlase ja sileda viimistluse.

Tapeetimine: tapeetide paigaldamine vastavalt kliendi soovidele ja disainile, lisades ruumile isikupära ja stiili.

Meie põrandatööd hõlmavad kõiki etappe alates vanade põrandakatete eemaldamisest kuni uute põrandate paigaldamiseni. Põrandatööd hõlmavad järgmist:

Põrandakatete eemaldamine: eemaldame vanad põrandakatted, nagu vaip, laminaat või parkett, et valmistada aluspind ette uute põrandate paigaldamiseks.

Uute põrandakatete paigaldamine: paigaldame erinevaid põrandakatteid, sealhulgas laminaati, parketti, plaati või vinüüli, vastavalt kliendi eelistustele ja kodu stiilile.

Põrandate viimistlemine: lihvime ja viimistleme uusi põrandaid, et tagada sile ja ühtlane viimistlus ning kaitsta põrandat kulumise eest.

Vaheseinte ehitustööd võimaldavad teil luua eraldi ruume ja struktuure oma kodus. Meie vaheseinte teenused hõlmavad järgmist:

Kipsplaadi vaheseinte ehitamine: ehitame kipsplaadist vaheseinu, mis eraldavad ruume ja loovad privaatsust.

Vaheseinte viimistlemine: viimistleme vaheseinad, täites kipsplaatide liitekohad ja lihvime pinnad siledaks ja ühtlaseks.

Helikindlate vaheseinte paigaldamine: kasutame spetsiaalseid helisummutavaid materjale, et vähendada heli levikut läbi vaheseinte ja tagada privaatsus.

Vahelae ehitustööd aitavad teil maksimeerida ruumi kasutamist ja parandada heliisolatsiooni teie kodus. Meie vahelae teenused hõlmavad järgmist:

Kipsplaadi või puitvahelae ehitamine: ehitame kipsplaadist või puidust vahelaesid vastavalt teie kodu struktuurile ja stiilile.

Vahelae viimistlemine: viimistleme vahelaed, täites kipsplaadi liitekohad ja lihvime pinnad siledaks ja ühtlaseks.

Isolatsioonimaterjalide paigaldamine:
kasutame heli- ja soojusisolatsioonimaterjale, et parandada vahelaegade heli- ja soojusisolatsiooni ning tagada mugav ja vaikne elukeskkond.

Ripplae ehitamine annab interjöörile kaasaegse ilme ja võimaldab luua unikaalseid disainilahendusi. Meie ripplae teenused hõlmavad järgmist:

Ripplae süsteemi paigaldamine: paigaldame ripplaesüsteemi, mis võib koosneda metallraamist ja erinevatest paneelidest või plaadistest.

Akustiliste paneelide kasutamine: valime sobivad akustilised paneelid, mis aitavad kontrollida heli ja parandada ruumi akustikat vastavalt teie vajadustele.

Viimistlusmaterjalide paigaldamine: kinnitame valitud viimistlusmaterjalid, nagu värvitud paneelid, kipsplaadid või muud dekoratiivsed elemendid, mis loovad elegantse ja stiilse välimuse.

Elektritööd on oluline osa igast siseehituse projektist, tagades kodu ohutuse ja mugavuse. Meie elektritööde teenused hõlmavad järgmist:

Elektrisüsteemide paigaldamine ja ühendamine: paigaldame uued elektrijuhtmed, pistikupesad ja lülitid vastavalt teie kodu vajadustele ja ehitusnormidele.

Valgustuslahenduste planeerimine ja paigaldamine: pakume kvaliteetseid valgustuslahendusi, sealhulgas lae- ja seinavalgusteid, valgustusseadmeid ja dekoratiivvalgustust, et luua soovitud atmosfäär igas ruumis.

Elektrisüsteemide remont ja hooldus: teostame elektrisüsteemide regulaarset hooldust ning vajadusel parandame või uuendame olemasolevaid süsteeme, tagades teie kodu ohutuse ja töökindluse.

Torutööd on oluline osa siseehitusest, mis hõlmab vee- ja kanalisatsioonisüsteemide paigaldamist ja hooldamist. Meie torutööde teenused hõlmavad järgmist:

Veetorustike ja kanalisatsioonitorude paigaldamine: paigaldame uued veetorustikud ja kanalisatsioonitorud vastavalt teie kodu vajadustele ja ehitusnormidele.

Sanitaartehniliste seadmete paigaldamine: paigaldame erinevaid sanitaartehnilisi seadmeid, nagu kraanikausid, wc-potid, dušikabiinid jne, tagades nende õige toimimise ja lekkevaba ühenduse.

Torustike remont ja hooldus: teostame regulaarset hooldust ning vajadusel parandame või uuendame olemasolevaid torustikke, tagades teie kodu veesüsteemide tõrgeteta toimimise.